LajThaj Lavanderi

E vetmja lavanderi vete-sherbim ne Shqiperi

Sherbimet
Sherbimet

Ne Ofrojme

Lavatrice komerciale

– Kohëzgjatja e ciklit nga 25 minuta
– Kurseni energji elektrike dhe ujë
– Projektuar dhe prodhuar në SH.B.A.
– Garanci 5 vjeçare

Lavanderia e VETSHERBIMIT LAJTHAJ

Krijoni biznesin tuaj me investime të ulëta kapitale dhe performancë të menjëhershme. Hapni rrobat tuaja tani pa tarifa ekskluzive për ekskluzivitet, pa staf, pa ndonjë njohuri të veçantë, me kosto të ulët operative!

Lavatrice komerciale

– Kohëzgjatja e ciklit nga 25 minuta
– Kurseni energji elektrike dhe ujë
– Projektuar dhe prodhuar në SH.B.A.
– Garanci 5 vjeçare

Na Kontaktoni

Ne kemi cmimet dhe sherbimin me te mire dhe cilesor ne Tirane

Paisjet bashkekohore , detergjent super cilesor!
Dashurohem sa her nxjerr robat nga makina larese!

- Danja

Jetoj ne Astir dhe kurr nuk e kisha menduar qe mund te kishte nje lavanderi vetsherbim

- Marsela

Jam shume e kenaqer nga kompania LajThaj, do e vleresoj me 4 yje pasi do doja qe te kishte dhe sherbim ne shtepi!

- Domenika

Fun Fact

Arritjet Tona

80

Ne disponojme 80 makina larese dhe 80 tharese ne te gjithe Tiranen

+4500

Mbi 4500 klient te regjistruar prane kompanise tone qe marrin sherbim cdo dite!

95%

E aprovuar...😮 nga klientet tane te perditshem jane te kenaqur nga sherbimi yne!

Ne jemi kompania LajThaj

U krijuam ne vitin 2019, Pasi u krijua analiza dhe planbiznesi i kompanise tone u vu re qe ne morem nismen te sillnim te paret ne Shqiperi sherbimin e lavanterise vetesherbim ne Shqiperi.

Vendndodhjet tona jane gjithashtu jo pak te rastesishme , jemi pikerisht aty ku dhe popullsia dhe nevoja qe ne te ekzistojme eshte me maksimale.

Procesi i larjes dhe tharjes esht i automatizuar dhe shume pershtatshem per cdo moshe dhe gjini.

Rreth Nesh